Jak się całować?

Przekaz tego bloga jest jasny: Rób to, a będziesz dla niej Panem i Dawcom Rozkoszy. Tak samo jak Clark Gable w filmie mówi, cytuję: „Powinnaś być całowana i to często – i to przez kogoś, kto się na tym zna”. Takie samo przeświadczenie powinno Ci towarzyszyć przez cały czas.
Liczę na to, że wiesz jak całować i na czym opiera się ta cała tajemnicza niczym skarby starożytnych Inków czynność. Nie zajmujemy się tutaj badanim wnętrza jamy ustnej partnerki, *bądź broń Boże nie zdejmujemy jej niczego językiem z migdałków [znam takie przypadki]. Jasne, powygłupianie się i lekkie polecenie w ślinę jest jak najbardziej OK – dla samych WYGŁUPÓW. Nie przestrzegając tego narażamy się na obrzydzenie ukochanej i osób wokoło, a nawet rodziny jeżeli robimy to przy najbliższych.

Aż muszę przytoczyć pewien obraz, który mam ciągle przed oczami:
*Jadąc tramwajem obserwuję pewnego mężczyznę [lubię obserwować ludzi i ich zachowania], pewien koleżka około 27 roku życia, nagle z tramwaju po drugiej stronie wyszła jego wybranka. Chuda dziewczyna w okularach, staromodnej sukience z lat 80 [chociaż nie wiem jakie były wtedy sukienki, bo jeszcze mnie na świecie nie było – strzelam.] stawiająca kroki niestety świadczące o olbrzymiej koślawości kolan [nie jest to jednak ważne]Powitanie z wybrankiem wyglądało tak, że „całowali się” wymieniając sobie języki jak małe koliberki dziobające pień drzewa, a ruchy języków przypominały ruchy anakond, kiedy do słyszy dźwięki fleta. W tym czasie zdążyło ich minąć dobre 30 ludzi, kiedy to oni odgrywali swój powitaniowy rytuał*.

Wracając na właściwe tory tematu – oprócz benefitów, które można sobie wygooglować tj.
* produkcja hormonów szczęścia,
* zmniejszenie kortyzolu [czytaj stresu],
* podniesienie odporności,
I tak dalej, i tak dalej… na prawdę chyba nie ma żadnych minusów całowania się, chyba że robimy to z bezzębnym Mietkiem, który ostatnio szczoteczkę do zębów widział na reklamie rossmana.

Całowanie pozwala Ci przełamać bariery do drugiej osoby, łączy Was i do tego jest bardzo przyjemne. Ja lubię dużo całować moją ukochaną i lubię być całowany przez nią. Powiedzcie mi proszę, kto nie lubi zasypiając czuć ciepłych ust ukochanej osoby na swojej szyi, która dzięki tej malutkiej czynności miłości i rozkoszy odpłynąć Ci w krainę snu.

Ludzie od zawsze się całowali, my mężczyźni całowaliśmy swoje mamy, ojców, braci, siostry okazując im wdzięczność, emocje, nie dusiliśmy w sobie niczego, co chcieliśmy to pokazywaliśmy. Dzisiaj większość mężczyzn moim zdaniem nie chce przesadnie okazywać swoich emocji i stać się „rozczulonym całuśnikiem”. Sam mam problem z okazywaniem emocji, aczkolwiek pocałunki mogą pomóc mi je uwolnić.
Intymność seksulna zaczyna się od pocałunków. Jest to bowiem najważniejszy element tej fazy. Pocałunek to przyjemny, wiążący akt, który wielokrotny i namiętny jest punktem wyjścia do pobudzenia.

Ona nie ma ochoty na seks? CAŁUJ!
Ona nie ma ochoty zrobić Ci masażu? Daj jej cmoka.
Pocałunki są rozwiązaniem na większość problemów.
Gdyby ludzie częściej się całowali, mieli by mniej na głowie ;).


Widzisz jak Pani zmiękła po pocałunku? 😉

Mówi się, że pocałunkiem przezwyciężyć można nawet śmierć.
Joseph Konrad pisał, że *”pocałunki są tym, co pozostało nam z języka raju”*.
Pocałunek to najlepszy sposób na pokazanie drugiej osobie, że jej pragniesz, pożądasz lub kochasz. musi wyrażać uczucia i emocje, które płyną prosto z naszego serca i duszy.
Czy to znaczy, że jeżeli nic w tym momencie nie czujesz a dajesz buziaka, to Twój buziak się nie liczy?
Oczywiście, że nie… mówimy teraz o pocałunku, gdzie łapiesz partnerkę za podbródek… lekko nachylasz się nad nią… patrzysz jej głęboko w oczy myśląc przy tym „maleńka ale ja za Tobą szaleję”… lekko zbliżasz usta do jej ust, przymykając oczy i w efekcie kulminacyjnym… kiedy ona już wie co się stanie… nagle odsuwasz się i klepiesz ją w tyłek! [nie róbcie tak, tylko moja dziewczyna do znosi ✨] i oczywiście CAŁUJESZ, przytrzymaj tak 2-5s. I super teraz jesteś BOGIEM w jej świecie!

Podsumowując:

Całuj zawsze, wtedy kiedy nie chcesz i dwa razy więcej, kiedy chcesz.

A jeżeli nie wiesz jak całować, to wystarczy że przybliżysz się na 1cm od ust kobiety i poczekasz, aż to ona Cię pocałuje :).

cupidyno.

Siej Miłość
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *